Chciałbyś otworzyć własną spółkę? Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą szybko, bez kłopotów i bez zbędnych kosztów? Pomożemy Ci w tym! Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie oraz doradztwo biznesowe – od założenia spółki, konta w banku, zapewnienia siedziby wraz z obsługą administracyjną, prawną i księgowość.

Na czym polegają spółki READY - MADE?

Najłatwiejszym sposobem rozpoczęcia działalności gospodarczej na Słowacji jest zakup już istniejącej firmy. Ten rodzaj działalności nazywamy READY-MADE (lub także SPV czy shelf company). Jest to już istniejąca spółka wpisana do rejestru handlowego, ze 100% spłaconym kapitałem zakładowym, która nigdy nie prowadziła żadnej działalności oraz posiada VAT EU. Od roku 2018 nie ma już początkowej zwrotnej kaucji dla nowo zarejestrowanych podatników, która skutecznie odstraszała zagranicznych przedsiębiorców.

Teraz spółka ta jest przygotowana do natychmiastowej sprzedaży. Po podpisaniu wszystkich potrzebnych formalności, a po podpisaniu spółka ready-made jest gotowa i możesz występować w jej imieniu.

Zalety prowadzenia działalności na Słowacji?

Gotowe spółki na sprzedaż i kompleksowe usługi dla Twojej firmy – oszczędzasz czas i pieniądze!

Proces kupna spółki READY - MADE?

KROK 1
25%

Podjąłeś decyzję o kupnie spółki READY – MADE! Wystarczy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

KROK 2
50%

Omówimy wszelkie szczegóły i przygotujemy niezbędne dla Ciebie dokumenty. Do sprzedaży udziałów potrzebne są tylko dane nabywcy.

KROK 3
75%

Po kilku dniach od popisania dokumentów zawiadomimy cie o zmianie w Słowackim lub Czeskim KRS.

KROK 4
100%

I to wszystko! Gratuluje! Twoja spółka READY – MADE jest gotowa!

Ile kosztuje firma na Słowacji?

Skonsultuj się z nami ZA DARMO